Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Pan Bogdan Pawłowski Burmistrz Kamieńska, ks. proboszcz Mieczysław Wach, członek Rady Miejskiej w Kamieńsku Waldemar Wasiński, rodzice oraz uczniowie  nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, .

Pani Dyrektor życzyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły sukcesów osobistych i zawodowych oraz dużo radości z wykonywanej pracy. Następnie uczniowie klasy pierwszej złożyli przyrzeczenia, że będą godnie wypełniać obowiązki ucznia i dbać o dobre imię szkoły. Po ślubowaniu Pani Dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi w uznaniu za ich szczególne zaangażowanie w pracy zawodowej. Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali humorystyczną scenkę przygotowaną przez p. Ewę Ziółkowską i p. Iwonę Kociniak.

Chińskie przysłowie mówi: „Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a dorosły uczeń wejść już musi sam.” Tego dnia uczniowie mieli okazję podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w edukację oraz wychowanie.

Opublikowano: 20 października 2016 19:25

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1455

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki w Kamieńsku

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony