Aktualności

13 lipca 2015 11:40 | Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W dniu 26 czerwca 2015 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście Przewodnicząca Komisji Oświaty Alicja Grządzielska Deska, Sekretarz Gminy Kamieńsk Ryszard Kurman, ks. proboszcz Mieczysław Wach oraz przedstawiciele rodziców.

Pani dyrektor Teresa Stanisz podziekowała nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom za rok wytężonej pracy i wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za wyniki w nauce  i osiągnięcia sportowe oraz listy gratulacyjne dla rodziców.  Na uznanie zasługuje fakt, że 7 uczniów uzyskało stypendium motywacyjne za wyniki w nauce.

Dla najlepszych uczennic z LO i Technikum Sekretarz Gminy Pan Ryszard Kurman  wręczył Nagrody Burmistrza. Następnie nauczyciele organizujący konkursy wręczyli laureatom nagrody.

Po części oficjalnej młodzież  zaprezentowała część słowno-muzyczną. Na zakończenie w imieniu całej społeczności szkolnej Pani Dyrektor wręczyła kwiaty dla ks. Mariusza Łydżby w związku z odejściem do innej parafii.

Przeczytano: 1577 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: