Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie Klasy Pierwszej

Dnia 13 października 2014r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia oraz ślubowanie uczniów klasy pierwszej technikum. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz Pan Bogdan Pawłowski Burmistrz Kamieńska.

Pani Dyrektor życzyła wszystkim pracownikom zdrowia, uśmiechu i sił do dalszej, pełnej sukcesów pracy. 

Uroczystość rozpoczęła się od ślubowania klasy pierwszej. Uczniowie powtarzali ważne i piękne słowa przyrzeczenia. Zobowiązali się m.in.  zachowywać godnie, należycie wykonywać swoje obowiązki. Uczniowie klasy pierwszej po ślubowaniu oficjalnie dołączyli do naszej szkolnej społeczności.

Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi w uznaniu za ich szczególne zaangażowanie w pracy zawodowej.

Burmistrz Kamieńska również wręczył nagrody za szczególne zaangażowanie w życie szkoły dla Pani Dyrektor Teresy Stanisz, Pani Elżbiety Antoszczyk i Pana Mariusza Kociniaka.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez p. Beatę Krakowską, w której młodzież w humorystyczny sposób przedstawiła ciężką pracę nauczycieli.

        

Opublikowano: 13 października 2014 19:33

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Filmy:

Wyświetleń: 1528

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Kamieńsku

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony