Technikum - Klasa IV T

technik górnictwa odkrywkowego, technik elektryk

Wychowawca

Magdalena Kozińska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia specjalizujące 10 Zbigniew Rachwalik
08:55 - 09:40 Matematyka 10 Zbigniew Rachwalik
09:50 - 10:35 Wiedza o społeczeństwie 37 Marzena Glejzer
10:45 - 11:30 Geografia 29 Iwona Kociniak
11:40 - 12:25 Język polski 11 Ewelina Szymak
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne 22 Mariusz Kociniak
13:35 - 14:20 Technologia eksploatacji obróbki i przeróbki skał 38 Wojciech Ziemba
14:25 - 15:10 Technologia eksploatacji obróbki i przeróbki skał 10 Wojciech Ziemba

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 37 Marzena Glejzer
08:55 - 09:40 Język niemiecki 34 Iwona Gloc
09:50 - 10:35 Język polski 11 Ewelina Szymak
10:45 - 11:30 Język polski 11 Ewelina Szymak
11:40 - 12:25 Język angielski 12 Magdalena Kozińska
12:45 - 13:30 Pracownia techniczna 38 Beata Krakowska
13:35 - 14:20 Pracownia techniczna 38 Beata Krakowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Podstawy przedsiębiorczości 37 Marzena Glejzer
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne 22 Mariusz Kociniak
10:45 - 11:30 Język polski 11 Ewelina Szymak
11:40 - 12:25 Eksploatacja złóż 38 Wojciech Ziemba
12:45 - 13:30 Religia 9 ks. Mariusz Łydżba
13:35 - 14:20 Język angielski 12 Magdalena Kozińska
14:25 - 15:10 Religia 9 ks. Mariusz Łydżba

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski 12 Magdalena Kozińska
08:55 - 09:40 Historia 37 Marzena Glejzer
09:50 - 10:35 Język polski 11 Ewelina Szymak
10:45 - 11:30 Język niemiecki 34 Iwona Gloc
11:40 - 12:25 Projektowanie kopalń 10 Wojciech Ziemba
12:45 - 13:30 Przenośniki taśmowe 9 Zbigniew Rachwalik
13:35 - 14:20 Technologia eksploatacji obróbki i przeróbki skał 9 Wojciech Ziemba
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne 22 Mariusz Kociniak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wiedza o społeczeństwie 37 Marzena Glejzer
08:55 - 09:40 Podstawy przedsiębiorczości 37 Marzena Glejzer
09:50 - 10:35 Język polski 11 Ewelina Szymak
10:45 - 11:30 Wiedza o kulturze 9 Alicja Grządzielska-Deska
11:40 - 12:25 Przenośniki taśmowe 9 Zbigniew Rachwalik
12:45 - 13:30 Matematyka 39 Anita Smużyńska
13:35 - 14:20 Przenośniki taśmowe 9 Zbigniew Rachwalik