Technikum - Klasa II T

technik elektryk

Wychowawca

Iwona Kociniak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Język polski 11 Ewelina Szymak
09:50 - 10:35 Język polski 11 Ewelina Szymak
10:45 - 11:30 Matematyka 39 Ewa Ziółkowska
11:40 - 12:25 Matematyka 39 Ewa Ziółkowska
12:45 - 13:30 Język angielski 12 Magdalena Kozińska
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne 22 Mariusz Kociniak
14:25 - 15:10 Język angielski 12 Magdalena Kozińska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Komputerowe wspomaganie w górnictwie 31 Ewa Ziółkowska
08:55 - 09:40 Geologia 38 Iwona Kociniak
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 34 Iwona Gloc
10:45 - 11:30 Eksploatacja złóż 38 Wojciech Ziemba
11:40 - 12:25 Eksploatacja złóż 38 Wojciech Ziemba
12:45 - 13:30 Eksploatacja złóż 38 Wojciech Ziemba
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne dz 22 Mariusz Kociniak
14:25 - 15:10 Wychowanie fizyczne dz 22 Mariusz Kociniak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne chł 22 Mariusz Kociniak
08:55 - 09:40 Język niemiecki 34 Iwona Gloc
09:50 - 10:35 Matematyka 39 Ewa Ziółkowska
10:45 - 11:30 Język angielski 12 Magdalena Kozińska
11:40 - 12:25 Geologia 29 Iwona Kociniak
12:45 - 13:30 Eksploatacja złóż 38 Wojciech Ziemba
13:35 - 14:20 Eksploatacja złóż 38 Wojciech Ziemba
14:25 - 15:10 Maszyny i urządzenia górnictwa odkrywkowego 38 Wojciech Ziemba

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne dz 22 Mariusz Kociniak
08:55 - 09:40 Techniki i metrologia górnicza 38 Wojciech Ziemba
09:50 - 10:35 Techniki i metrologia górnicza warsztaty Wojciech Ziemba
10:45 - 11:30 Techniki i metrologia górnicza 38 Wojciech Ziemba
11:40 - 12:25 Religia 9 ks. Mariusz Łydżba
12:45 - 13:30 Geografia 29 Iwona Kociniak
13:35 - 14:20 Język polski 11 Ewelina Szymak
14:25 - 15:10 Wiedza o kulturze 10 Alicja Grządzielska-Deska
15:15 - 16:00 Religia 9 ks. Mariusz Łydżba

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Działalność gospodarcza w górnictwie 38 Beata Krakowska
08:55 - 09:40 Przepisy prawa i bhp w górnictwie 38 Beata Krakowska
09:50 - 10:35 Przepisy prawa i bhp w górnictwie 38 Beata Krakowska
10:45 - 11:30 Maszyny i urządzenia górnictwa odkrywkowego 10 Wojciech Ziemba
11:40 - 12:25 Techniki eksploatacyjne 38 Jacek Mariankowski
12:45 - 13:30 Techniki eksploatacyjne 38 Jacek Mariankowski
13:35 - 14:20 Techniki eksploatacyjne 38 Jacek Mariankowski